Gerard Way wydaje nową piosenkę

Untitled-5 copy

Gerard Way rozpalił swoją karierę po My Chemical Romance razem z wydaniem z jego wyczekiwanym debiutanckim singlem „Action Cat”, który swoją premierę miał nie tak dawno temu na BBC 1 Radio.
Nowa piosenka Waya jest kawałkiem zaraźliwej muzyki. Zarówno fani jak i nowi słuchacze wstąpią w świat wypełniony tajemnicą i chwytliwymi utworami. Way nie zawiódł tym wydawnictwem i spodziewamy się, że jego fani pokochają to od razu. Możecie posłuchać pierwszego singla Gerarda Waya, „Action Cat” poniżej.

„Action Cat” został wyprodukowany przez stałego współpracownika My Chemical Romance, Douga McKeana. Debiutancka piosenka Waya pochodzi z nadchodzącego albumu artysty, którego spodziewać się można jesienią. Zawierać będzie ona Waya, który będzie śpiewać, grać na gitarze, instrumentach klawiszowych. Udział w stworzeniu płyty wzięli również Ian Fowles (gitarzysta) z The Aquabats i Matt Gorney (bass). Nadchodzące wydawnictwo będzie zawierać wkład Jarroda Alexandra, który grał w trasie razem z My Chemical Romance. Również, jako miła niespodzianka dla danów My Chemical Romance, w chórkach na jeszcze niewydanej piosence będziecie mogli usłyszeć młodszego brata Waya, Mikey’ego.

Jeśli spodobało wam się „Action Cat” to kupcie piosenkę na iTunes za $1.29. Warto zaznaczyć, że Way planuje ogromny projekt solowy. Przejawi się to tym, że wystąpi na jednej ze scen na Reading/Leeds Festival 2014.

(tłumaczenie dla mychemicalromance.com.pl wykonała Dr.Ienzo)

Oryginał: blastoutyourstereo.com