My Chemical Bromance!

Untitled-2 copy

Gerard i Mikey Way łączą się ponownie na scenie w Tokio! A K! było wtedy razem z nimi…

Nikt nie spodziewał się, że to nastąpi. Kiedy Gerard wstawił na Instagrama zdjęcie tajemniczej sylwetki, która pojawiła się na jednym z soundchecków, podczas jego trasy w Japonii, pozostawiając wiadomość „Ktoś pojawił się, żeby zagrać na specjalnym koncercie dzisiaj w Tokio,” zostaliśmy pozostawieni z zagadką, kim tajemniczy basista był. To co nastąpiło potem było niespodziewane. Pierwszy raz od rozpadu My Chemical Romance w 2013 roku, dwóch jego członków wystąpiło razem na jednej scenie.

Untitled-3 copy„Poczułem się znowu jak w domu.” wyjawia ekskluzywnie dla K! Mikey Way, po tym jak przyłączył się do swojego brata podczas bisu, przy piosence Don’t Try.

„Byłem bardzo odprężony i czułem, że żyję – To było zdecydowanie ekscytujące i odświeżające dla mnie!”

Bracia planowali ten występ od dwóch tygodni, kiedy Mikey zdecydował się, że pojawi się w Japonii na koncercie.

„Bardzo chciałem towarzyszyć Gerardowi podczas jednej z jego tras.” mówi entuzjastycznie Mikey. „Dołączyłem do niego przy piosence Don’t Try. To jedna z moich ulubionych piosenek, jakie mój brat stworzył w swojej solowej karierze i była to piosenka zagrana na bis, co było idealnym wyborem dla mnie, żeby wyjść i zagrać razem z nim!”

Zapytany o to, czy jest możliwość kolaboracji między braćmi, Mikey szybko odpowiedział, że jest szansa, że zgrają się razem w bliskiej przyszłości.

„Kochamy razem tworzyć sztukę!” odpowiada zaraz przed tym jak wyjawia, że pierwsza płyta Electric Century „wyjdzie szybciej niż ktokolwiek sobie to wyobraża”.

Nie musimy mówić, że jesteśmy tym wszystkim bardzo podekscytowani!

Tłumaczenie dla mychemicalromance.com.pl wykonała Dr.Ienzo