Epiphone wrzesień 2012

17.09.2012

My Chemical Romance zapowiedzieli nowy materiał

My Chemical Romance zapowiedziało, że wypuszczą przez kilka następnych miesięcy 10 piosenek, które wcześniej nie zostały wydane. frank ieroUtwory pochodzą z projektu nazwanego Conventional Weapons i zostały nagrane w 2009 roku. Nagrania zostały jednak wyrzucone do kosza, a zespół zajął się pisaniem materiału na płytę Danger Days: The True Lives Of The Fabulous Killjoys.

‚Więc na początku października wydamy dwie pierwsze piosenki i tak co miesiąc przez pięć miesięcy. W sumie 10 kawałków z serii Conventional Weapons którą stworzyliśmy w 2009 roku. Mamy nadzieję, że polubicie te kapsuły czasu i być może rzucą one trochę więcej światła na to skąd wzięło się Danger Days’ Nasz własny Frank Iero napisał na swoim blogu.

‚Niedawno mieliśmy spotkanie zespołu, skończyło się na rozmowie o przeszłości i wspólnym odsłuchiwaniu tych piosenek, które stworzyliśmy niemal 4 lata temu. Dyskutowaliśmy o tym jakimi uczuciami nas napawają, jak doprowadziły nas do miejsca w którym jesteśmy teraz i jaki powinien być ich los. Jak możemy się posuwać naprzód jeśli nadal będziemy ukrywać przeszłość? Wspólnie zdecydowaliśmy, że ten rozdział w historii My Chemical Romance nie musi być nadal skrywany.’ Iero dodaje ‚Puśćcie je głośno, bez osądu. Nie traćcie wiary’

Będziemy was informować na bieżąco o tytułach piosenek oraz o datach ich wydania. Oczywiście, nowy album MCR jest już w drodze! Czekajcie na nasz nowy wywiad z Frankiem, który ukaże się niedługo!

Link do artykułu: epiphone.com
(tłumaczenie dla mychemicalromance.com.pl – Dr.Ienzo)