GerardWay.com

Untitled-2 copy

Coś dużo ostatnio Gerardowych newsów! W Internecie pojawiła się bowiem oficjalna strona Waya i jak się okazuje, notka, którą wcześniej podawaliśmy z ‚fałszywego’ bloga jest taka sama jak na oficjalnej stronie. Czy w związku z tym mamy czekać na obiecaną wcześniej płytę jesienią? Mamy nadzieję, że tak. Dla ciekawskich – wchodząc na stronę możecie odsłuchać instrumentalnej piosenki muzyka! Piosenka nazywa się „Don’t Need” i jest również do odsłuchania na Soundcloud. Zapraszamy również do polubienia oficjalnego Facebooka artysty i subskrybowania go na YouTube.

„Jestem niezmiernie podekscytowany, że wreszcie mam miejsce, gdzie mogę dzielić się wszystkim co robię.
Wyobrażam sobie, że zobaczycie/usłyszycie wszystko od wpisów na blogu do zdjęć, sztuki, rysunków, muzyki, dużych i małych projektów, spojrzycie na różne rzeczy z wielu stron. To będzie również miejsce, gdzie będą pojawiać się informacje dotyczące drogi do kolejnej części mojego życia. Wolałbym już ruszyć na przód, więc chciałbym podziękować, że się tu zatrzymaliście, sprawdźcie mojego twittera @gerardway i proszę, zacznijcie śledzić moją przyjaciółkę, po wszelkie nowości i informacje, jest nią Lola, na twitterze @LolaPlusG, towarzyszka podróży i nadawca newsów .

Och, to jest prawdopodobnie najlepsze miejsce na ogłoszenie tego więc-

Kontynuuję pełną parą pracę nad komiksami, nad sztuką i co najważniejsze dla niektórych z was – muzyką. Mam przyjemność poinformować, że podpisałem kontrakt z Warner Bros Records jako solowy artysta. Mój album jest bliski ukończenia i powinniście spodziewać się informacji w bliskiej przyszłości, właściwie nawet dzisiaj – w krótkim fragmencie co będzie dalej. Jestem podekscytowany. To znówu się zaczyna -
G”