Gerard Way


p3lVadOF.jpeg Gerard Way
Twitter | Soundcloud

„Wciąż mam tą gitarę, znajduje się koło The Princeton. Ma głos i chciałbym usłyszeć, co ma do powiedzenia.” – Gerard Way

Chyba dla nikogo nie pozostawało wątpliwością, że Gerard Way po zakończeniu zespołu nie porzuci kariery muzycznej.

BbKPb94CcAEJpwK.jpg largeW 2012 roku Gerard posługując się pseudonimem Danny The Street udostępnił na soundcloud swoją pierwszą solową piosenkę „Zero Zero”. Sam muzyk jednak podkreślał, że to nie jest materiał na solową karierę, a piosenkę udostępnił tak po prostu.

Dużą rolę w komunikacji Waya ze światem odgrywa jego twitter, na którym zamieszcza ważne informacje, jakieś sugestie i w końcu po rozpadzie zespołu udostępnił na nim długi list, w którym krótko zasugerował, że jego przyszłość na komiksach się nie skończy.  Ku zdziwieniu większości odbiorców Gerard wrócił do porzuconego w 2001 roku instrumentu, do gitary.  Twitter posłużył również artyście do udostępnienia w 2013 roku słów do piosenki „Millions”, którą mogli odsłuchać uczestnicy panelu prowadzonego przez Granta Morrisona w Australii.

Mimo wszystko długo przyszło nam czekać na potwierdzenie informacji o solowej karierze muzyka. Dopiero na początku 2014 roku Gerard udzielił wywiadu studenckiemu radiu University Of Sioux Falls i w nim wyjawił, że właśnie skończył nagrywać muzykę na swój pierwszy album. Podzielił się również informacją, że późną wiosną rozpocznie się dla niego bardzo pracowity okres związany z promocją nowego muzycznego wydawnictwa.

BSY-KSICUAAJ9Lj aa37271a98af11e39a0512fb41973d49_8 BSY_DCPCcAAJM0-

Kategoria newsów: Gerard Way, My Chemical Romance
Strona mychemicalromance.com.pl zastrzega sobie prawo do tego opisu. Prosimy go nie kopiować. Jeżeli będzie to konieczne prosimy podać adres naszej strony w źródle.