Kerrang 26/03/2011

KERRANGGG

Frontman zespołu My Chemical Romance, Gerard Way, zawsze miał mnóstwo interesujących rzeczy do powiedzenia. Prezentujemy kilka jego przemyśleń pochodzących prosto z jego głowy, które wypowiadał na łamach Kerrang! przez lata.

„My i nasi fani musimy dorosnąć razem jako ludzie. Pogodziliśmy się z tym całym gównem, teraz trzeba isć dalej i zrobić coś ze sobą. To jest tak, jakbyśmy byli armią, więc teraz jest ten moment, kiedy idziemy, to jest właśnie to, co powinniśmy zrobić, ruszyć dalej.”

„Mam potencjał do bycia fantastycznym alkoholikiem. Mógłbym być w tym bardzo dobry…”

„To co mnie martwi to to, kiedy ludzie myślą, że mnie znają i wiedzą jakie moje życie jest. Ludzie stawiają hipotezy i to naprawdę mnie rusza.”

„Obudziłem się tego ranka i poczułem się kompletnie zdesperowany. Chciałem żeby wszystko się zatrzymało. Chciałem, żeby wszystko się skończyło. Miałem myśli samobójcze i cały ten śmietnik w głowie, który chciałem, żeby się skończył, żeby wszystko się skończyło.”

„Występ jest powodem, dla którego później wszyscy po prostu siedzą razem i rozmawiają jak grupka starych znajomych.”

„Założyłem zespół jako formę swojej terapii, ale także ponieważ czegoś szukałem. Znalazłem się w tym vanie i chciałem zobaczyć świat. Szukałem, szukałem i szukałem czegoś i to nadeszło. Moja żona była dokładnie tym kogo i czego właśnie szukałem.”

„Ludzie, którzy stawiają nas na piedestale zapominają o czymś.
Niektórzy ludzie przedstawiają nas jako ludzi, którymi nie jesteśmy. Jednak wiekszość moich dni to próba bycia normalnym jak tylko się da.”

„Byłem całkiem samotny w szkole. Znalazłem pocieszenie w komiksach. Byłem dziwnym dzieckiem. Ludzie zostawili mnie samego.”

„Bycie na scenie to takie niesamowite i uzależniające uczucie. Gdy wróciliśmy do domu, piątego dnia powiedziałem >>Potrzebuję tego tłumu ponownie.< Bez niego czuję się bezsilny.”

„Mój ojciec to prawdziwy facet – ciężko harujący, dla którego ważny był każdy grosz. Tata ukształtował mnie moralnie.”

„Miałem pełno takich chwil, kiedy potrafiłem zidentyfikować się z Britney Spears. Czasami po prostu masz ochotę ogolić głowę i umazany gównem uciekać ulicą. Będąc szalonym, chciałbyś być w zamknięciu.”

„Posiadanie dziecka, bycie tatą i oglądanie tych wszystkich magicznych rzeczy, które przytrafiły ci się jest niezwykłe. Patrzenie jak moja córka dorasta jest niesamowite.”

Jedna ramka z tekstem nie została przetłumaczona, bo nie można jej było odczytać. Jakby ktoś miał możliwość ją odczytać (chodzi o tę dotyczącą The Black Parade) prosimy o kontakt przez custodis11@gmail.com

(tłumaczenie dla mychemicalromance.com.pl – Ienzo, korekta – Sharp)