Macy Grey nagrała cover My Chemical Romance

fronkepi copy

Macy Grey nagrała cover My Chemical Romance

Nastrójcie odbiorniki na wtorkowe show – Conan Tonight, żeby usłyszeć jak Macy Gray wykonuje piosenkę My Chemical Romance, „Teenagers„. Oczywiście zaśpiewa w towarzystwie swojego zespołu oraz chóru złożonego z nastolatków, którzy będą ją wspierać.

Również, plotka głosi, że można usłyszeć głos Gerarda Waya na najnowszym singlu DeadMau5a, „Professional Griefers„. Nasz własny Frank Iero powiedział w rozmowie z Noise11, że zespół jest zdeterminowany, aby stworzyć następny album jako coś więcej niż tylko zbór piosenek.

Dorastaliśmy słuchając pełnych nagrań mając stronę A i B. W przekładaniu taśmy z nagraniem na drugą stronę jest coś magicznego,” wypowiada się Iero.
Pamiętacie kiedy musieliście nacisnąć dwa przyciski, żeby zmienić kasetę? Podoba mi się to. Lubię słyszeć, że zespół planuje coś więcej niż napisanie singla. Wtedy wiesz czym tak naprawdę jest zespół. Wtedy kochasz zespół, a nie tylko muzykę.

MCR zbudowało swoje własne studio w Los Angeles i będą mieli możliwość pracowania przez 24 godziny na dobę. Tematem rozmów ciągle jest to, czy zespół wyda nową płytę latem. Wyczekujcie nowych informacji, które pojawią się już wkrótce.

Link do artykułu: epiphone.com

(tłumaczenie dla mychemicalromance.com.pl – Dr.Ienzo)