NME wrzesień 2012

NME2012

My Chemical Romance ogłosiło, że w ciągu pięciu miesięcy wypuści dziesięć utworów.

Utwory, do których została przypięta etykietka ‚Conventional Weapons’ to zbiór piosenek, które zostały nagrane w 2009 roku, w trakcie nagrywania czwartej płyty zespołu. Utwory zostały wyrzucone do kosza, a zamiast nich zostało nagrane ‚Danger Days: The True Lives Of The Fabulous Killjoys’.

Gitarzysta, Frank Iero, potwierdził tę wiadomość w długim wpisie na stronie zespołu. Wiadomość możecie przeczytać tutaj: mychemicalromance.com/news (tłumaczenie notki możecie skolei przeczytać TUTAJ)

Frank napisał: „Więc na początku października wydamy dwie pierwsze piosenki i tak co miesiąc przez pięć miesięcy. W sumie 10 kawałków z serii Conventional Weapons którą stworzyliśmy w 2009 roku. Mamy nadzieję, że polubicie te kapsuły czasu i być może rzucą one trochę więcej światła na to skąd wzięło się Danger Days i może w jakim kierunku podąża przyszłość MCR. To zarówno najlepsze jak i najgorsze czasy… a teraz wreszcie nadszedł czas aby ujawnić Conventional Weapons.”

Iero oznajmił również, że listę utworów oraz szczegóły każdej piosenki zostaną podane w przyszłym tygodniu.

Zespół spędził ostatni rok na nagrywaniu piątej płyty, Iero poprzednio wspomniał, że ich najnowszy album studyjny >>nie będzie ‚tylko zbiorem piosenek’<< oraz powiedział, że zespół jest chętny stworzyć kolejny koncept album.

Link do artykułu: nme.com

(tłumaczenie dla mychemicalromance.com.pl – Dr.Ienzo )