Frank Iero Kerrang Magazine styczeń 2014

Frank w K nagłówek
W New Jersey, były gitarzysta My Chem właśnie wychodzi na scenę, która jest bliska sercu MCRmy.

W listopadzie 2007 roku, 200 fanów oczekiwało w małym klubie Maxwell’s w New Jersey na unikalny koncert, który miał być częścią koncertowego albumu The Black Parade Is Dead!

fnrkk1Dzisiaj, po 6 latach od tamtego koncertu, członkowie MCRmy napłynęli z powrotem do Maxwell’s, kiedy były gitarszysta My Chem, Frank Iero wyszedł na scenę aby dać specjalny występ, który był częścią charytatywnego eventu zorganizowanego przez Fadeaway Records.

Frank zagrał cztery piosenki przed główną gwiazdą tego wieczoru, The Gay Blades.*

Gitarzysta zmieszał już słyszane wcześniej Joyriding i Stage Four Fear Of Trying z wcześniej niesłyszanymi B.F.F. (jak mówi Frank, jest to piosenka napisana przez jego córkę Lily) oraz 2.5mg Just Ain’t Enough For Me.

Piosenka 2.5mg Just Ain’t Enough Fot Me to kawałek, który znajduje się na kompilacji stworzonej przez Fadeaway Records (którzy pomogli rozpocząć karierę The Movielife i Brand New). Cały dochód zostanie przeznaczony dla organizacji charytatywnych wspierających badania nad rakiem

Frank będzie częścią projektu zawierającego 35 piosenek, stworzonych między innymi przez Motion City Soundtrack, Saves The Day, Head Automatica i Rivals Schools’ Walter Schreifels.

frnkk2„W 2002 roku, mój ojciec umarł na raka trzustki i zawsze chciałem zrobić następną, charytatywną kompilację Fadeaway”, współtwórca Fadeaway Michael Dubin tłumaczy K!. „Zacząłem chodzić i dzielić się ze wszystkimi moim pomysłem ożywienia wytwórni, która byłaby organizacją non-profit. Odzew jaki dostaliśmy ze strony zespołów był niesamowity!”

Tymczasem, debiutancki album Franka został skończony, a jego premiera zapowiedziana jest na lato. W nagraniu płyty pomagał mu Jarrod Alexander, który towarzyszył MCR w trasie od 2011 roku aż do ich zeszłorocznego rozpadu. Przygotujcie się na więcej informacji…

Fadeaway Records 10: Friends – zawierająca piosenkę od Franka Iero – jest już dostępne jako pre-order. Więcej informacji na fadeawayrecords.com

Oryginalny artykuł

(tłumaczenie dla mychemicalromance.com.pl wykonała Dr.Ienzo)
*nie jestem do końca pewna poprawności tego akapitu